Dlaczego My ?

Polskie produkty
Używamy polskich produktów od rodzimych producentów/rolników. Wybierając naszą dietę masz pewność, że dostaniesz dania na bazie lokalnych produktów oraz wspierasz polski przemysł.
catering polskie produkty
dieta pudełkowa warszawa
Najwyższa jakość 
Nasza filozofią jest dostarczenie Wam potraw opartych na zdrowych i starannie dobranych produktach, pochodzących od lokalnych dostawców. Nasi kucharze dbają o smak dań, zdrowie i zapotrzebowanie kaloryczne. Docenisz nasz catering dietetyczny, ponieważ w gotowanie wkładamy serce i pasję. 

Różnorodność
Łączymy, miksujemy różne kuchnie świata tak, abyście mieli okazje poznawać nowe potrawy i by menu w boxach nie powtarzało się zbyt często. Naszą filozofią jest to, by każdy posiłek niósł ze sobą nie tylko wartości odżywcze potrzebne do zdrowego życia, ale i zabierał Was w podróż po najciekawszych smakach świata:)

Catering dietetyczny Eat Tasty - dla kogo? 
Nasza dieta jest dla singli, par, rodzin i wszystkich tych, którzy cenią zdrowe i pyszne potrawy. Dla zapracowanych i tych, którzy czas na gotowanie, wolą przeznaczyć na hobby czy pasję. Z dużych i małych miast. Bez względu na to co robisz i gdzie mieszkasz, docenisz kunszt naszych kucharzy. Naszych klientów łączy pasja do zdrowego i dobrego jedzenia. Wyznawcy dobrego smaku łączcie się! 
Filozofia Eat Tasty Catering 
Równanie na pyszną dietę pudełkową to połączenie pasji i doświadczenia kucharzy z zaangażowaniem i wiedzą dietetyków. Wynik może być tylko jeden - zdrowe i pełnowartościowe posiłki, które dowozimy pod Twoje drzwi! 
Dołącz do nas
Razem zbudujemy społeczność EatTasty! My pomożemy wam utrzymać dietę, a Wy przyczynicie się do budowania silnej, polskiej firmy, która wspiera lokalne przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych.

catering niska cena
Copyright © 2021 – 2023 Eat Tasty Box
Realizacja: Finepages.pl
envelope-ofacebook-squarephonebarsangle-double-upinstagramcross