Dlaczego My ?

Polskie produkty
Używamy polskich produktów od rodzimych producentów/rolników. Wybierając naszą dietę masz pewność, że dostaniesz dania na bazie lokalnych produktów oraz wspierasz polski przemysł.
catering polskie produkty
dieta pudełkowa warszawa
Cena
Nasza niska cena jest atutem, która wynika z rezygnacji w naszym cateringu z produktów deluxe takich jak: karczochy, kawior, owoce morza i wiele innych. Nasza filozofią jest dostarczenie Wam smacznego jedzenia, które spełnia zapotrzebowanie kaloryczne. Nasz catering bazuje na dobrej jakości produktach, które pozyskujemy w atrakcyjnych cenach od naszych dostawców.

Różnorodność
Łączymy, miksujemy różne kuchnie świata tak, abyście mieli okazje poznawać nowe potrawy i by menu w boxach nie powtarzało się zbyt często. Naszą filozofią jest to, by każdy posiłek niósł ze sobą nie tylko wartości odżywcze potrzebne do zdrowego życia, ale i zabierał Was w podróż po najciekawszych smakach świata:)

Do kogo kierujemy naszą ofertę?
Tak naprawdę do wszystkich - szczególnie zależy nam na młodych ludziach, by zaczęli stosować zdrową dietę każdego dnia. Naszą dietę kierujemy też do wszystkich zapracowanych osób, by odciążyć ich w obowiązkach zakupowych oraz gotowaniu. Nasza oferta skierowana jest także do seniorów, którzy nie mają siły sami sobie ugotować i potrzebują pomocy w tym zakresie.
Wsparcie
Część dochodu chcemy przeznaczyć na posiłki dla potrzebujących. Pod koniec każdego miesiąca będziemy wybierać miejsca, do których będziemy wozić jedzenie dla potrzebujących. Bierzemy pod uwagę schroniska dla bezdomnych czy samotne starsze osoby.
Dołącz do nas
Razem zbudujemy społeczność EatTasty! My pomożemy wam utrzymać dietę, a Wy przyczynicie się do budowania silnej, polskiej firmy, która wspiera lokalne przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych.

catering niska cena
Copyright © 2021 – 2022 Eat Tasty Box
Realizacja: Finepages.pl
facebook-squarebarsangle-double-upinstagramcross