Dieta bez glutenu i laktozy - spore ograniczenia, jeszcze większa różnorodność

Nietolerancja na gluten i laktozę to poważne ograniczenie w codziennej diecie. Jeszcze gorsze są alergie pokarmowe lub choroby, które wymuszają wykluczenia tych składników z diety. W naszej diecie Gluten&Lactose Free dbamy o różnorodność dań, która opiera się na zamiennikach glutenu i laktozy, zapewniając klientom zdrową dietę bez alergenów. Nasi kucharze w porozumieniu z dietetykami sięgają po dopuszczalne składniki i produkty, które dostarczają niezbędnych mikro i makro składników oraz składników odżywczych. Mamy świadomość, jak trudne jest gotowanie, kiedy musisz stosować wykluczenia. Powierz to nam, nie martwiąc się więcej o gotowanie i zyskaj czas na pracę, znajomych, rodzinę i wiele innych rzeczy. 

Ważne: W diecie bez glutenu i laktozy mogą znajdować się śladowe ilości glutenu, dlatego nie powinna ona być stosowana przez klientów cierpiących na celiakię. 

 

Rozkład makroskładników: 

  • 20-25% białka,
  • 30-35% tłuszczu,
  • 45% węglowodanów

 

Dla kogo jest dieta pudełkowa gluten& Lactose Free?

  • dla osób z potwierdzoną nietolerancją lub alergią na gluten i laktozę
  • dla osób z nadwrażliwością pokarmową 
  • dla tych, którzy chcą wdrożyć zdrową dietę w celu poprawy zdrowia i samopoczucia  

 

Dieta pudełkowa bez glutenu i laktozy - jadłospis

Oferujemy Ci połączenie dwóch diet, w których znajdują się produkty bezglutenowe, nabiał krowi bez laktozy i produkty zawierające białko pochodzenia roślinnego. Dzięki starannie opracowanej przez naszych dietetyków diecie, zyskasz zdrowe i smaczne menu na każdy dzień bez martwienia się o alergeny. Przygotowaliśmy dla Ciebie 5 różnorodnych posiłków, w których dominują: mięso, ryby, bezglutenowe produkty zbożowe, jaja czy nasiona roślin strączkowych. Nie zapominamy o mleku roślinnym, warzywach i owocach, które urozmaicą Twoją dietę. Dieta Gluten&Lactose Free od Eat Tasty Catering jest bogata w wapń, białko, witaminy (B2, B12), cynk i magnez, aby zapewnić zbilansowaną dietę.

menu
Copyright © 2021 – 2023 Eat Tasty Box
Realizacja: Finepages.pl
envelope-ofacebook-squarephonebarsangle-double-upinstagramcross