Dieta sokowa - najbardziej naturalna forma diety

Jest to dieta oczyszczająca, która opiera się na naturalnych, wyciskanych sokach warzywnych i owocowych, które są skuteczną formą detoksu organizmu. Nasze soki zastąpią Ci wszystkie posiłki. Dla kogo jest detoks sokowy? Wskazaniem do detoksykacji jest chęć dbania o zdrowie, palenie papierosów, spożywanie alkoholu czy kawy. Dieta sokowa wpłynie korzystnie na trawienie, a poręczne butelki sprawią, że zabierzesz ją ze sobą do pracy czy na spacer. Ważne: Dieta powinna trwać od 7 do 10 dni i być prowadzona pod kontrolą naszego dietetyka lub lekarza. Prozdrowotne działanie diety sokowej

Sięgając po nasze soki urozmaicisz swoją dietę, która będzie obfita w witaminy, minerały, błonnik, polifenole. Świeżo wyciskane soki będą kopalnią dobroczynnych właściwości, czego dowodem jest fakt, że znajdują się u podstaw piramidy zdrowego odżywiania. Dieta sokowa wykazuje działanie antyoksydacyjne. Detoks sokowy dostarczy Ci niezbędnych składników takich jak: betakaroten, witamina K, C, potas i kwas foliowy. Chcesz schudnąć, zmienić niehigieniczny tryb życia? Dieta sokowa jest dla Ciebie - każdy łyk smacznego soku będzie uzupełniać Twój organizm w niezbędne mikro i makroskładniki.  

 

Dieta oczyszcza organizm i odciąża układ trawienny oraz ułatwia wchłanianie niektórych witamin. Inne korzyści detoksu to wsparcie pracy jelit dzięki zawartości błonnika. 5 pełnowartościowych soków przyczyni się do zrzucenia wagi, obniżenia cukru we krwi, cholesterolu czy poprawy koncentracji podczas pracy. 

Dlaczego warto sięgnąć po detoks sokowy?

Mimo swojej restrykcyjności, dieta sokowa pozwoli Ci funkcjonować i poprawić swój stan zdrowia. Detoks sokowy od Eat Tasty catering możesz stosować w pracy, domu, szkole i będąc w biegu - poręczna butelka jest lekka i łatwa w transporcie. Nasze soki pozwolą Ci odpokutować imprezy, oczyszczając organizm z toksyn. Jeśli dieta sokowa będzie mądrze stosowana, zaprocentuje wsparciem Twojego zdrowia.

menu
Copyright © 2021 – 2024 Eat Tasty Box
Realizacja: Finepages.pl
envelope-ofacebook-squarephonebarsangle-double-upinstagramcross