Dieta pudełkowa dla fanów aktywności fizycznej

Biegasz, jeździsz na rowerze, chodzisz na cross-fit czy na siłownię? Uprawiasz sport amatorsko lub zawodowo? Oferujemy Ci dietę pudełkową Sport, która dostarczy Ci odpowiednio zbilansowaną dawkę zdrowia, stworzoną z myślą o ludziach szczególnie aktywnych. Możesz wziąć nasze pudełka na siłownię, fitness, do lasu czy na salę treningową i cieszyć się zdrowym posiłkiem, gdziekolwiek jesteś! Odpowiednie odżywianie to podstawa w sporcie, dlatego postaw na nasz catering dietetyczny, który jest przygotowywany przez świetnych kucharzy i przy wsparciu dietetyków. 

 

Dieta pudełkowa, dzięki której pobiegniesz dalej i wyciśniesz więcej

Dzięki wsparciu naszych dietetyków oferujemy Ci dietę zapewniającą odpowiedni bilans energetyczny. Dieta pudełkowa Sport zapewnia odpowiednią podaż białka i węglowodanów, która jest tak ważna dla odpowiedniej regeneracji potreningowej. Dzięki nam, już w czasie treningu lub zaraz po nim, zjesz pełnowartościowy posiłek. W diecie pudełkowej Sport otrzymasz aż 6 doskonale zbilansowanych posiłków.

 

Dodatkowo możesz zamówić shake’a proteinowego, który jest idealnym posiłkiem potreningowym. Zawiera on trzy niezbędne składniki: odżywkę białkową, zblendowane owoce i miód, które razem przyczynią się do uzupełnienia niedoborów glikogenu mięśniowego - w sam raz po treningu (Objętość 500 ml, ~ 390 kalorii, makro: ~ 35 g białka, ~ 46 g węglowodanów, ~ 8 g tłuszczy). 

Rozkład makroskładników: 25-30% białka, 20-25% tłuszczy, 45-55% węglowodanów.

 

Dla kogo?

  • dla regularnie uprawiających sport amatorski
  • dla zawodowych sportowców
  • dla wszystkich, którzy dużo trenują 
  • dla fanów łączenia zdrowej diety z aktywnością fizyczną 

 

Dieta sport - jadłospis

Naszą dietę z łatwością dopasujesz do swojego planu treningowego. Będzie ona obfitować w odpowiednią podaż białka i węglowodanów, aby Twój trening był jeszcze bardziej efektywny. W naszych pudełkach znajdziesz zdrową porcję składników takich jak: mięso, ryby, nabiał, kasze, nasiona roślin strączkowych, warzywa i owoce. Ważnym składnikiem diety podczas uprawiania sportu są warzywa, owoce oraz wykluczenia w postaci: białego cukru, pszenicy, surowego mleka krowiego. Nasze dania będą smaczne i przygotowywane z największą precyzją, żeby ułatwić Ci pokonywanie własnych ograniczeń podczas aktywności fizycznej. 

Jeśli regularnie uprawiasz sport, powinieneś jeść regularnie dobrze zbilansowane posiłki! menu
Copyright © 2021 – 2024 Eat Tasty Box
Realizacja: Finepages.pl
envelope-ofacebook-squarephonebarsangle-double-upinstagramcross