Dieta Vege - roślinna moc prosto od Eat Tasty Catering

Tę dietę pudełkową stworzyliśmy z myślą o wegetarianach i sympatykach kuchni roślinnej, którzy stosują tę dietę eliminacyjną na stałe lub chcą urozmaicić jadłospis „zieloną energią”. Nasza dieta pudełkowa vege to propozycja, która pozwoli Ci zadbać nie tylko o swój organizm, ale i o środowisko naturalne. Ta dieta jest przeznaczona dla wegetarian, którzy eliminują mięso, ryby i owoce morza, zastępując je paletą warzyw, roślin strączkowych, nabiałem czy orzechami. Jest to propozycja nie tylko dla zagorzałych wegetarian, ale i mięsożerców, którzy chcą urozmaicić swój codzienny jadłospis w pracy i domu. 

 

Zdrowie i wygoda na wyciągnięcie ręki  

W naszym cateringu pudełkowym obalamy mit, mówiący, że „dietą wegetariańską się nie najesz”. Też tak myślisz? Spróbuj 5 odpowiednio zbilansowanych posiłków kuchni wegetariańskiej, które sprawią, że Twój organizm otrzyma wszystkie niezbędne składniki i witaminy bez konieczności jedzenia mięsa.  Nasza dieta pudełkowa, to nie tylko zdrowie, ale i wygoda. Codziennie dowozimy pod Twoje drzwi smaczne posiłki, dzięki którym zyskasz czas na pracę, biznes, rodzinę czy hobby. Nie musisz już stać godzinami przy garnkach - dieta pudełkowa Vege to posiłki na poziomie restauracyjnym zamknięte w lekkie opakowania. 

 

Zamów dietę (CTA)

 

W diecie Vege znajdują się odpowiednio zbilansowane dania o rozkładzie makroskładników 20% białka, 40-45% tłuszczu i 30-35% węglowodanów.Dla kogo jest dieta Vege?

  • dla wegetarian i fanów kuchni roślinnej
  • dla wszystkich, których chcą urozmaicić swój jadłospis 
  • dla osób, które chcą żyć w stylu fit
  • dla tych, którzy chcą zgubić zbędne kilogramy 

 

Jadłospis diety Vege - różnorodność i zdrowie

W naszej diecie Vege zastępujemy ryby, mięso i owoce morza produktami pochodzenia roślinnego, tworząc różnorodny jadłospis na każdy dzień. Nasza dieta jest obfita w roślinne źródła białka takie jak: nasiona roślin strączkowych, jaja, nabiał, orzechy. Żelazo obecne w mięsie jest zastępowane zielonymi warzywami i nasionami roślin strączkowych, które są bogatym źródłem tego składnika. Nasi dietetycy i kucharze czuwają, aby w naszej diecie nie zabrakło żadnych witamin i składników mineralnych, niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania. W diecie pudełkowej Vege nie zapominamy o kiszonkach, witaminach i owocach, które są ważnym uzupełnieniem codziennego menu od Eat Tasty Catering.menu
Copyright © 2021 – 2024 Eat Tasty Box
Realizacja: Finepages.pl
envelope-ofacebook-squarephonebarsangle-double-upinstagramcross