O nas

Jedz smacznie i zdrowo, otrzymując od nas codzienną dietę pudełkową Warszawa bogatą w witaminy i substancje odżywcze, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów. Nasz catering dietetyczny jest skierowany do zabieganych osób, które nie mają czasu na gotowanie lub nie potrafią samodzielnie przyrządzać posiłków. Eat Tasty stwarza możliwość spożywania kompleksowej i pełnowartościowej diety przygotowanej przez doświadczonego szefa kuchni i dietetyka, którą dostarczymy wprost pod Twoje drzwi.
Nasz szef kuchni przygotuje dietę wybraną przez Ciebie - Standardową, Vege, Office Box, Sport czy Vege + Ryba na bazie sezonowych i świeżych produktów, która jest smaczna, zdrowa i dopasowana w 100% do Twoich potrzeb. Już dziś możesz jeść pyszne i bogate w niezbędne składniki posiłki w swoim domu, które wyróżnia najwyższa jakość i niecodzienny smak. Nasze dania pochodzą z różnych kuchni regionalnych i światowych, z których wybieramy najlepsze przepisy w nowych interpretacjach Szefa Kuchni, żeby każdego dnia nasi klienci przeżywali nowe doświadczenia smakowe. W dobie pandemii i home office’u, bogate w witaminy i składniki mineralne posiłki bez konieczności wychodzenia z domu to rozsądne rozwiązanie, które jest wygodne, bezpieczne i pozwalające oszczędzić Twój cenny czas.
W nasze pudełka wkładamy nie tylko serce, ale i ogromne dawki witamin i minerałów oraz szczyptę talentu kulinarnego oraz zasad dietetyki, co zapewnia idealnie zbilansowaną dietę. Dzięki naszej diecie cateringowej zrzucisz zbędne kilogramy lub utrzymasz obecną wagę, ponieważ otrzymasz posiłki z obliczoną preferowaną liczbą kalorii.
catering dietetyczny warszawa
dieta pudełkowa Warszawa
Nasza dieta pudełkowa Warszawa to idealny stosunek jakości do ceny! Atrakcyjna cena idzie w parze z najwyższą jakością menu, które jest smaczne, różnorodne i pełnowartościowe. Chcemy dotrzeć do jak największej rzeszy klientów, którzy zamienią domowe jedzenie na ultra zdrowe pudełka, stanowiące źródło zbilansowanej diety. Catering dietetyczny Eat Tasty to oszczędność czasu. Czas spędzony na gotowaniu możesz wykorzystać na realizowanie pasji, spędzanie czasu z rodziną czy aktywność fizyczną. Korzystanie z naszej diety cateringowej to także oddanie się w ręce dietetyków, którzy wyliczą za Ciebie kalorie i dobiorą odpowiednie mikroskładniki, podczas gdy Ty będziesz musiał się tylko cieszyć naszymi posiłkami.

Stawiając na Eat Tasty wybierasz zdrowe i smaczne dania stworzone w oparciu o produkty od sprawdzonych, lokalnych dostawców. Dzięki zachowywaniu ciągu chłodniczego na każdym etapie przygotowywania i dostarczania posiłków, jedzenie nie psuje się, zachowując najwyższą jakość. Nasz szef kuchni korzysta ze zdrowych i autorskich receptur, które zapewniają zdrowy posiłek i prawdziwą rozkosz dla Twoich kubków smakowych.
Zobacz nasze apetyczne i zdrowe diety cateringowe.
Copyright © 2021 – 2023 Eat Tasty Box
Realizacja: Finepages.pl
envelope-ofacebook-squarephonebarsangle-double-upinstagramcross